niedziela, 28 października 2012

Blogerki w gazecie internetowej :D

Kochane z racji nawiązania współpracy z gazetą internetową  Twoje-Wieści będziemy dostępne dla jeszcze szerszego grona odbiorców. Dobra wiadomość prawda?


Na sam początek opublikowano moją notkę dotyczącą zmiany nawyków kosmetycznych na jesienno-zimowe dni:

W tekście wspomniałam również o naszej listopadowej akcji,o dostępnych wkrótce przepisach, metodach i trikach  fantastycznych blogerek-WAS ;) Myślę, że też będziecie mogły zaprezentować Wasze blogi na stronie Twoich Wieści.Kolejne świetne info.

Już wkrótce Twoje Wieści będą wydawane w formie drukowanej.Liczę na jakiś kącik. Jeszcze jeden pozytyw. Zapraszam gorąco do odwiedzenia witryny !

Hu!Hu!Ha! Nasza zima zła!
A my jej się nie boimy
Cuda dla urody w domu czynimy!

3 komentarze:

 1. Niestety (albo stety :)) jestem prawie pewna, że większość osób podejdzie do tych informacji sceptycznie. No bo przecież jak to ? Niemożliwe jest mieć piękne włosy bez tych wszystkich drogich reklamowych kosmetyków ;P

  OdpowiedzUsuń
 2. Cleo oczywiście, że sporo osób ma takie podejście.Ale małymi kroczkami do celu.Ostatnio udało mi się przekonać dwie koleżanki do porzucenia EKSPRESÓWEK,które sprawiają,iż włosy są natychmiast lśniące,gładkie etc.,a po odstawieniu tych specyfików wielkie rozczarowanie i włosowy efekt jo-jo.
  Także myślę,że działamy dalej.Część dziewczyn po zobaczeniu Waszych zdjęć na pewno podejmie jakieś próby :D Ja przecież też miałam w swoim życiu fazę CHEMIA, CHEMIA, CHEMIA, aż zrozumiałam,że to nie dla mnie i wróciłam do Matki Natury z podkulonym ogonem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe :) Lecę przeglądać stronę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą opinię, cenną radę i wszelakie wskazówki ;)