czwartek, 21 czerwca 2012

Początki


Witajcie kochani,
już od paru miesięcy w mojej głowie rozkwitała myśl o założeniu bloga. Zastanawiałam się  bardzo długo czego powinien dotyczyć ( zakres moich zainteresowań jest dość obszerny) . Książki, podróże, kulinaria -tak kocham to wszystko, jednak niektóre decyzje weryfikuje za nas życie;)
Po moich przykrych doświadczeniach z rozmaitymi kosmetykami ( podrażnienia, uczulenia, wysuszona skóra, włosy) wracam z podkulonym ogonem do Matki Natury, która zawsze wie co robi i obdarowała nas milionem naturalnych składników, z których możemy tworzyć kosmetyki, które wspaniale pielęgnują, dbają o naszą skórę, są tanie w przygotowaniu, a przede wszystkim bardzo rzadko powodują jakiekolwiek przykre niespodzianki.
Także na tym blogu zamierzam zająć się testowaniem wszelkich naturalnych  lotionów, toników, masek, odżywek i innnych mazi. Będę przygotowywała mikstury z dostępnych składników oraz testowała nabytki z różnych sklepów zielarskich, internetowych etc.
Skupię się na pielęgnacji skóry ciała, twarzy i włosów ( są moim konikiem z racji wielu problemów i swego upartego „charakteru).
Oczywiście od czasu do czasu sprawdzę znane i polecane produkty apteczne i drogeryjne ( czuję,iż po to by przekonać się, że nie są cudowne).
Także przygodę z Naturą czas zacząć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię, cenną radę i wszelakie wskazówki ;)